/Paweł Kram prezes „Oświęcimskiego Sportu” o drugim etapie przygotowań hokeistów Unii

Paweł Kram prezes „Oświęcimskiego Sportu” o drugim etapie przygotowań hokeistów Unii

Dla kibiców kilka ciekawostek z hokejowej Unii Oświęcim!

Rozmawialiśmy dzisiaj z Pawłem Kramem prezesem Oświęcimskiego Sportu: „Przystąpiliśmy do drugiego etapu przygotowań przed nowym sezonem, myślę, że w dniu jutrzejszym zawodnicy już wejdą na lód, w zeszłym tygodniu rozpoczął się etap mrożenia, mam nadzieję, że rzeczywiście jutro, jeżeli nie na porannym treningu to na popołudniowym już będą na pewno na lodzie. Jesteśmy w tym momencie w tym samym składzie gdzie kończyliśmy ten pierwszy etap, wszyscy są póki co sprawni […] no i przygotowujemy się do sparingów […]” – mówi Paweł Kram w rozmowie.

„Rozglądamy się na prawo, lewo, myślę, że w najbliższych dniach pojawi się „nowy stary zawodnik”, nie mogę do końca jeszcze zdradzić całości, ale rzeczywiście jesteśmy po rozmowach z naszym byłym zawodnikiem, który być może wróci do miasta, do Oświęcimia i będzie w nowym sezonie reprezentował barwy Unii Oświęcim” – dodaje prezes Oświęcimskiego Sportu.

Reszta w audycji Słowo na sportowo dziś o godzinie 17.30 i o 20.00. Zachęcamy do słuchania!

Audycja dostępna jest również w archiwum pod linkiem http://archiwum.radiooswiecim.pl/audycja/slowo-na-sportowo-pawel-kram-o-drugim-etapie-przygotowan-hokeistow-unii-oswiecim-23-07-2018r

-Jesica Bożek-

fot.: Radio Oświęcim