/RadioBook. Iwona Mejza i Ola Mosler zapraszają- Przypadkowy detektyw

RadioBook. Iwona Mejza i Ola Mosler zapraszają- Przypadkowy detektyw

Zapraszamy o 17.00 i 20.00 na http://www.radiooswiecim.pl na audycję RadioBook, a w niej przybliżymy wam książkę Macieja Ślużyńskiego „Przypadkowy detektyw”.

W odciętym przez lawinę schronisku dochodzi do zabójstwa. Na pierwszy rzut oka wszyscy są podejrzani, chociaż wychodzi na to, że nikt z obecnych nie mógł zamordować jednego z gości. Ale trup przed gankiem jest i coś z tym trzeba zrobić.
Na szczęście na miejscu jest detektyw. Zupełnie przypadkiem i… zupełnie przypadkowy. Wiedzę o tym, co i jak zrobić, czerpie głównie z przeczytanych książek, więc idzie mu tak sobie. Ale jakoś tam idzie… aż do nieoczekiwanego finału.
Klasyczna powieść detektywistyczna z oryginalnymi bohaterami i dużą dawką humoru. Gdyby ta historia wydarzyła się naprawdę, to pewnie tak by właśnie się potoczyła. Albo zupełnie inaczej.

www.portalkryminalny.pl

Oczywiście mamy dla Was nagrody książkowe. Aby zdobyć książkę Dziewczyna z warkoczami Anny Niemczynow wystarczy zawitać do naszego studia i podać jej tytuł, a o czym jest ta książka również mówimy w tej audycji!  🙂

Przypominamy też o nagrodach książkowych z poprzednich RadioBooków, bo jeszcze kilka egzemplarzy czeka na swoich nowych właścicieli.