/RadioBook Andrzej Ziemiański-Virion wyd. Fabryka Słów, fragm. Domu bez klamek Jędrzeja Pasierskiego

RadioBook Andrzej Ziemiański-Virion wyd. Fabryka Słów, fragm. Domu bez klamek Jędrzeja Pasierskiego

Zapraszamy na audycję RadioBook o 17.00 i 20.00 , w której wraz z autorem Andrzejem Ziemiańskim zaproponujemy Państwu do przeczytania książki o Virionie, ale nie tylko. Jak zawsze na koniec również fragment Domu bez klamek Jędrzeja Pasierskiego.

Virion Wyrocznia

Virion– szermierz natchniony który wraz dwudziestoma innymi straceńcami pokonał legion Moy- raptem tysiąc doświadczonych weteranów.
Jak Chłopak z dobrego domu został bezlitosną maszyną do zabijania?
Morderstwo, więzienie i ucieczka przed bandą łowców to chyba jeszcze nie powód żeby tak się stoczyć. A może od początku ktoś na górze zaplanował, że jego przeznaczenie to droga miecza i stosy trupów.
Poznajcie historię najsłynniejszego szermierza Cesarstwa.
Powrót do czasów Achai nie mógł być bardziej emocjonujący.

Virion 2. Obława

Gdzieś na krańcu imperium Virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on.

W miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę…nie ma już gdzie uciekać. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które Virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Za sprawą prefekt Taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica.

Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

wyd. Fabryka Słów

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania Virion- Obława. Wystarczy przyjść do Redakcji Radia Oświęcim i poprosić o egzemplarz. Kto pierwszy ten lepszy! 🙂